Naše firma se specializuje na segment kusové a malosériové výroby pro všechny druhy odvětví. Nabízíme CNC frézování, CNC soustružení, plazmové řezání, svařování a další služby.

CNC frézování

Nabízíme CNC frézování kusových i seriových součástí za rozumné ceny. Možno obrábět jak vertikálně, tak i horizontálně.

  • CNC frézka MAHO MH 600E (rozměr stolu: 900x600mm)

Ilustrační foto - CNC frézování

CNC soustružení

Opracování složitých rotačních součástí a větších sérií provádíme na soustružnickém automatu SPT 16 CNC-T s podavačem materiálu.

  • SPT 16 CNC-Tcnc soustružení – kovovýroba (oběžný průměr nad nožem: 340 mm, vzdálenost mezi hroty: 500 mm, maximální průměr soustružení: 160 mm)
  • REVOLVEROVÝ SOUSTRUH R5 (vzdálenost mezi hroty: 500 mm)
  • HROTOVÝ SOUSTRUH

Ilustrační foto - CNC soustružení

Plazmové řezání

CNC plazmový řezací stroj je využíván k pálení plechů o síle 1 – 30 mm, díky velké přesnosti a produktivitě stroje nemusí být dále některé součásti opracovány obráběním.

Ilustrační foto - Plazmové řezání

Svařování

Nabízíme zakázkovou výrobu svařovaných dílů dle výkresové dokumentace. Vyrábíme jak z našich materiálů, včetně jejich opracování, tak polotovarů dodaných zákazníkem. Metoda svařování: MIG, MAG, TIG, případně Autogen.

Ilustrační foto - Svařování

Náš výrobní program nezahrnuje pouze medomety. Naše firma se specializuje také na segment kusové a malosériové výroby pro všechny druhy odvětví.

Hasičský terč

Hasičský terč celoocelové konstrukce. Všechny pohyblivé části se otáčí na bronzových pouzdrech. Nádoba na vodu je ocejchovaná na 10 litrů.

Stojany na kola

Stojany na kola jsou ošetřeny žárovým zinkováním, aby co nejdéle odolávaly korozi. Jsou použitelné pro všechny běžné typy kol včetně horských. Symetrická konstrukce umožňuje vkládat kola do držáku ze dvou směrů.

Rudl

Rudl je univerzální vozík pro přepravu těžkých předmětů. Rudly jsou vyráběny v různých barevných provedeních. Rudly jsou dle přání zákazníka osazovány buď plnými nebo nafukovacími kolečky.